Susitikimo su p. Gediminu MiÅ¡kiniu, LR Ūkio ministerijos kancleriu, bei gerb. ark. Sigitu TamkeviÄiumi akimirkos

Mieli Alumniai,

dÄ—kojame visiems dalyvavusiems 2011-04-20 VU EF Alumni Velykiniame susitikime su vienu iÅ¡ VU EF Alumni steigÄ—jų p. Gediminu MiÅ¡kiniu, LR Ūkio ministerijos kancleriu, bei gerb. arkivyskupu Sigitu TamkeviÄiumi.

Å irdingai dÄ—kojame mÅ«sų sveÄiams už labai iÅ¡samų ir įdomų iÅ¡skirtinio valstybÄ—s dÄ—mesio sulaukianÄio Jono Pauliaus II piligrimų ir turizmo kelio projekto pristatymÄ… ir visų susirinkusiųjų informavimÄ… apie iÅ¡ties unikaliÄ… galimybÄ™ susipažinti su Lietuvoje esanÄiais įspÅ«dingais kultÅ«riniais objektais. Taip pat dÄ—kojame sveÄiams už pasidalintÄ… dalomÄ…jÄ… medžiagÄ… - lankstinukus su piligrimų kelio žemÄ—lapiu bei iÅ¡samius Å¡io kelio lankymo nurodymus leidinyje "Jono Pauliaus II piligrimų kelio vadovas". Šį leidinį galite įsigyti lankymo objektuose bei pasiskolinti iÅ¡ VU EF Alumni bibliotekÄ—lÄ—s.

Keletą akimirkų iš susitikimo galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Iki kitų susitikimų!

VU EF Alumni draugija