2013-02-26 Tarybos posėdžio apibendrinimas

Mieli VU EF Alumni nariai,

informuoju, kad vakar, 2013 m. vasario 26 d. įvyko VU EF Alumni Tarybos posėdis, kurio protokolas susipažinimui buvo išsiųstas visiems nariams el. paštu.

Pagrindiniai narius tiesiogiai liečiantys klausimai buvo šie:

• Sudarytas preliminarus 2013 m. pirmojo pusmečio susitikimų - renginių planas:
    • Vasaris – Kovas – ECV’13 šventiniai renginiai vasario 27 d. ir kovo 2 d.
    • Kovas – ekskursija į Swedbank administracinį pastatą kovo 6 d., vėliau pagal dalyvių pageidavimą atskirai suorganizuota diskusija apie socialinę atsakomybę su Sauliumi Būdvyčiu.
    • Balandis – Visuotinis narių susirinkimas balandžio 10 d.
    • Gegužė – Zigmantas Balčytis Europarlamentaras – Algirdas Miškinis pakvies ir suderins tikslią datą.
    • Gegužė – ekskursija į Šv. Jonų bažnyčios bokštą suderinus su VU centriniais rūmais.
    • Birželis – bendras VU Alumni sąskrydis, bus paskelbta vėliau kai suorganizuos VU centriniai rūmai.
  • Buvo nutarta artimiausiąjį visuotinį narių susirinkimą organizuoti š.m. balandžio 10 d., tačiau ši data turi būti suderinta su gerb. VU EF dekanu doc. dr. Jonu Martinavičiumi. Bus išsiųstas atskiras kvietimas artimiausiu metu su tikslia data, laiku, vieta ir darbotvarke.
  • Taryba nusprendė siūlyti visuotiniam narių susirinkimui atsisakyti privalomojo kasmetinio nario mokestį ir įvesti savanorišką arba tikslinį nario mokestį. Taip pat bus siūloma steigti VU EF Alumni fondą, kurio surinktos lėšos ir toliau bus naudojamos kaip ir iki šiol surinktas nario mokestis pagrinde studentų iniciatyvų rėmimui ir skatinimui.
  • Patvirtinti iki šiol pateikti naujų narių prašymai priimti į narius.
  • Priimtas sprendimas nebraukti iš narių sąrašo narių, nevykdžiusių nario pareigos mokėti nario mokestį, atsižvelgiant į prieš tai priimtą sprendimą atsisakyti privalomojo nario mokesčio.
  • Priimtas mano, vykdančiosios direktorės, atsistatydinimo iš pareigų pareiškimas, todėl artimiausiu metu bus paskelbtas konkursas vykdančiojo direktoriaus pareigoms eiti. Sekite informaciją ir siūlykite savo kandidatūras šiai įdomiai ir prasmingai visuomeniniais pagrindais veikiančiai pareigybei.

Pagarbiai

Živilė Golubvevė