Kvietimas į susitikimą su Sauliumi Būdvyčiu tema "Kaip suprantamas "Verslo reikalas yra verslas"?"

Mieli VU EF Alumni nariai, potencialūs nariai ir draugai,

kviečiame Jus į susitikimą su p. Sauliumi Būdvyčiu, kuris mielai sutiko pravesti atvirą paskaitą "Kaip suprantamas "Verslo reikalas yra verslas" (Ar "Business of business is business")?". Kviečiame dalyvauti 2013 m. kovo 27 d., 18:30 Saulėtekio al. 9, II rūmuose. Konkreti auditorija bus nurodyta užsiregistravus atsakant į šį laišką. Paskaitos trukmė 1,5 val. Vietų skaičius ribotas!

Saulius Būdvytis trumpai papasakos:

• Įmonės socialinė atsakomybė (ĮSA) - mada ar poreikis?
  • 4 ĮSA supratimo stadijos;
  • Kiek mes suprantame ką reiškia "Darna (angl. sustainability) verslo vystyme.

Saulius Būdvytis yra socialinių mokslų daktaras, studijavo psichologiją. Baigęs universitetą tyrinėjo kaimo bendrijas (bendruomenes), dėstė Vilniaus universitete bendrijų (bendruomenių) sociologiją. Paskutinius 10 metų dirbo AB Swedbank. Čia buvo mokymo centro vadovas, personalo departamento direktorius. Pastaruosius metus buvo banko socialinės partnerystės vadovas.

Registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2013 m. kovo 25 d. Registruodamiesi prašome nurodyti savo vardą, pavardę, VU baigimo metus, fakultetą ir specialybę bei el. pašto adresą.

VU EF Alumni