Kvietimas į diskusiją su LR finansų ministre p. I. Šimonyte

Mielas Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto absolvente,

Šių metų lapkričio 4 dieną, trečiadienį 18:30 val. Vilniuje įvyks Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Alumni draugijos susitikimas neformalioje aplinkoje. Susitikimo svečias - LR finansų ministrė p. Ingrida Šimonytė, kuri sutiko su Alumni nariais ir potencialiais nariais padiskutuoti tema "Valstybės ekonomika ir finansai 2010". Vieta bus patikslinta užsiregistravus.

Kviečiu VU EF absolventus aktyviai registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nurodant vardą, pavardę, fakulteto baigimo metus, specialybę ir kontaktinę informaciją. Registracija vyksta iki spalio 28 d.

Tapkite pilnateisiais VU EF Alumni draugijos nariais – daugiau informacijos rasite skiltyje "Kaip tapti nariu?"

Pasidalinkite šia informacija su savo kursiokais, grupiokais ir kolegomis.

Iki susitikimo!

Pagarbiai,