Paremkite VU EF Alumni 2 proc. nuo Gyventojų pajamų mokesÄio

Mieli Alumni nariai ir draugai,

kvieÄiame visus, kurie dar nÄ—ra to padarÄ™, paremti VU EF Alumni draugijos veiklÄ… pasinaudojant LR Gyventojų pajamų mokesÄio įstatymu, kurio pagrindu kiekvienas mokesÄių mokÄ—tojas gali paskirti paramos gavÄ—jo statusÄ… turinÄiai ne pelno siekianÄiai organizacijai iki 2 proc. pajamų mokesÄio sumos, sumokÄ—tos per metus. 2 proc. paramÄ… galima skaidyti iki smulkesnių dalių, pvz. paremti 0,5 proc. VMI teigimu, svarbu tik kad paramos suma nebÅ«tų mažesnÄ— nei 10 Lt.

PraÅ¡ymÄ… (forma FR0512) galima pateikti elektroniniu bÅ«du, t.y. paprasÄiausias ir greiÄiausias bÅ«das – prisijungus per elektroninÄ—s bankininkystÄ—s sistemÄ…. Taip pat galima praÅ¡ymÄ… tiesiogiai įteikti ValstybinÄ—s mokesÄiu inspekcijos (VMI) darbuotojui arba nusiųsti paÅ¡tu iki 2010 m. gegužės 3 d. apskrities VMI. Daugiau informacijos rasite Äia.

IÅ¡ dalies užpildytÄ… praÅ¡ymo formos pvz. rasite Äia. Formoje užpildyta reikalinga Alumni informacija. AsmeninÄ™ informacijÄ… užpildykite atskirai laukeliuose su žodžiu "įraÅ¡yti". ÄŒia galite rasti deklaracijos tuÅ¡ÄiÄ… Å¡ablonÄ… ir pildymo instrukcijÄ…. Formų koregavimui ir pildymui reikalinga ABBYY eFormFiller programÄ—lÄ—, kuriÄ… galite parsisiųsti iÅ¡ VMI tinklapio.

Esant poreikiui Alumni rekvizitus galite rasti Äia.

PraÅ¡ome informuoti el. paÅ¡tu Å is el.paÅ¡to adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti JavaskriptÄ…, kad matytumÄ—te tai , jeigu parÄ—mÄ—te Alumni ir kiek proc., nes ateityje VU EF Alumni Valdyba planuoja, kad paramos skyrimas bus prilyginamas nario mokesÄio sumokÄ—jimui. Deja, asmenų, parÄ—musių Alumni per VMI deklaravimÄ…, negalime sužinoti be JÅ«sų pasisakymo.

Jeigu kils klausimų - kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

IÅ¡ anksto dÄ—kojame visiems, paremsiantiems Alumni!

VU EF Alumni draugijos Valdyba