Akimirkos iš diskusijos su Sigitu Mitkumi tema „Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ekonominiai ryšiai. Lietuvos eksporto plėtra ir investicijų pritraukimo galimybės“

Mieli Alumniai,

dÄ—kojame visiems dalyvavusiems 2010-11-10 VU EF Alumni organizuotoje diskusijoje su Sigitu Mitkumi, LR Ambasados JungtinÄ—je Didžiosios Britanijos ir Å iaurÄ—s Airijos KaralystÄ—je Ministru patarÄ—ju ir VU EF Alumni Tarybos nariu, tema „Lietuvos ir JungtinÄ—s KaralystÄ—s ekonominiai ryÅ¡iai. Lietuvos eksporto plÄ—tra ir investicijų pritraukimo galimybÄ—s“. PaspaudÄ™ Å¡iÄ… nuorodÄ… galite pamatyti keletÄ… nuotraukų :)

Ypatingas AČIŪ Sigitui, už tikrai įdomias įžvalgas, patarimus, geranoriškumą ir skirtą laiką Alumniams!

Informuojame VU EF Alumni narius, kad Sigitas mielai siÅ«lo savo pagalbÄ… siekiant įtvirtinti verslo ryÅ¡ius Didžiojoje Britanijoje, norint eksportuoti lietuviÅ¡kÄ… produkcijÄ… į DB arba kitais ekonominiais klausimais ir kvieÄia kreiptis per VU EF Alumni esant poreikiui ;)

LinkÄ—jimai!

VU EF Alumni draugija